Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Teknoloji
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET
ANASAYFA / TEKNOLOJİ / Entegrasyon

Entegrasyon

EntegrasyonIT SİSTEMİ ENTEGRASYONLARI

Eralkan gümrük müşavirliği olarak amacımız her zaman müşterilerimizin faydasına çözümler üretmek ve teknolojiyi maximum kullanarak gerek verimliği arttırmak, gerekse maliyet düşürücü faaliyetlerde bulunmaktır.

Ayrıca tedarik zinciri sürecinde bir verinin onlarca defa çeşitli yazılımlara giriş işlemin yapılmasının oluşturduğu zaman kaybı ve hataları engellemeyi hedeflemekteyiz.

Şirketimizin kullanmış olduğu teknolojik altyapı ve yazılımlar vasıtası ile talep eden tüm müşterilerimizle yazılım entegrasyonu yaparak sistemler arası veri aktarımını sağlamaktayız.

Bu sayede tüm doküman ve bilgilerinin en hızlı bir şekilde müşterilerimiz sistemlerine entegre edilmesi, gereksiz iş ve zaman maliyetlerini ortadan kaldırılması imkanını oluşturmaktayız.

Sistemler arası entegrasyon sayesinde ;

  •  - Eşya detaylarının elektronik veri transfer yoluyla aktarılarak beyannamenin oluşturulması imkanı,
  •  - SAP/ORACLE vb. gibi ERP sistem entegrasyonu ile müşteri adına yapılan ödeme kayıtlarının elektronik ortamda müşterilerimize aktarılması imkanı,
  • - Gümrükleme operasyonları esnasında oluşan masraf bilgilerinin müşterilerimizin sistemine otomatik olarak işlenmesinin sağlanması gibi çözümler sunabilmekteyiz.