Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
İnsan Kaynakları
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET
ANASAYFA / KURUMSAL / İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Eralkan Gümrük Müşavirliği Ltd Şti olarak İnsan Kaynakları politikamız; Çalışanlarımıza daima en iyiyi sunarak sürekli gelişmelerini sağlamak, müşteri odaklı çalışmak, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, adaylar arasında en uygunu insan profilini seçmektir.

Şirketimizin çalışanlarının niteliklerinin belirlenmesi, seçilmesi ve işe alınması ile ilgili sistemi oluşturmak ve uygulamak,
sirket çalışanlarına müşteri memnuniyeti kavramını amaç edinmelerini sağlamak, farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı yönetim politikası izlemek, çalışanların hakları gözetilerek, kaliteli, huzurlu, fikirlerini dile getirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak, çalışanların, iş ortamında daha başarılı olmalarının sağlanması için gereken bilgi beceri, tutum ve davranışları kazandırmayı amaçlayan eğitimleri tespit etmek, uygulamak , çalışanların verimlilik, karlılık ilkelerine bağlı olarak, maliyet bilinci içinde çalışmalarını sağlamak, yürütülen hizmetin niteliğine uygun çalışma koşullarını sağlayarak, başarıyı ve yaratıcılığı teşvik edecek sistemler geliştirmek, farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı yönetim politikası izlemek, ayrıca şirketimiz içerisinde Kış ve Yaz Döneminde stajer bulundurmak suretiyle potansiyel çalışan yaratmak önem vermiş olduğumuz politikalarımızdan biridir. 

Firmamız çalışanlarına yönelik Allianz Sigorta firması ile anlaşmalı olarak  ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI uygulaması da ayrıca başlatmıştır.


Allianz SigortaKış Dönemi : Eralkan Ailesi Eylül – Haziran tarihleri arasında Lise öğrencilerini değerlendirmeye alarak, uygun adaylara staj imkanı sunmaktadır. 
Yaz Dönemi : Eralkan Ailesi Haziran – Eylül ayları arasında Üniversite stajyerlerini değerlendirmeye alarak, uygun adaylara staj imkanı sunmaktadır
 
Başvuru Formu