Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
IcsayfaBanner
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET
ANASAYFA / KURUMSAL / Hakkımızda

Hakkımızda

Faaliyetlerimize başladığımız 1991 yılından bu yana her zaman müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini karşılamaya odaklandık. Bizden beklenen kalite ve güvenilirliği sürekli sağladık, ileri taşıdık.

Üyesi bulunduğumuz İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği'nin sektörümüz için belirlediği standartları eksiksiz karşılamayı ilke ediniriz. Bu doğrultuda mesleki açıdan etik kalmayı önemser, tüm paydaşlarımızla etik değerler içinde kalarak çalışırız.

Şirketimiz iç süreçlerinde; her bir ithalat ihracat işlemi için hedef süreler belirlenmiştir.Hedef sürelerimize uygun hareket etme yüzdelerimiz İş Süreçleri Geliştirme bölümümüz tarafınca tablo halinde sizlere sunulmaktadır.

Amacımız; tüm işlemlerimizi planlanan süreler içerisinde gerçekleştirmek ve sürekli olarak bu süreleri kısaltabilmektir.
Süreçlerimiz; tüm hatları kapsayacak şekilde (kırmızı,sarı,yeşil), çok kalemli ve vesaik bekleyen işlemler de dahil edilerek ölçümlenmektedir. 

Müşterilerimize eksiksiz ve zamanında hizmet sunmayı önemsiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve mutluluğu için çabalarız. Müşterilerimizin sorunlarına ve önerilerine önem vererek hızlı çözümler üretir, sorunlarının tekrarlanmaması için süreçlerimizi iyileştiririz.

Misyonumuz Her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamak için teknoloji, bilgi, deneyimi ve toplam kalite yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmel ve kaliteli hizmet vermektir.
Vizyonumuz Sürekli gelişim göstererek sektörde ilkleri uygulayan örnek ve öncü bir firma olmak için çalışır, süreçlerde müşteri beklentilerini aşmayı ilke edinmiş bilgi ve şirket değerleriyle sektörde örnek şirket olmak