Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Ekibimiz
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET
ANASAYFA / KURUMSAL / Ekibimiz

Ekibimiz

Kurulduğundan bu güne kadar hep müşteri memnuniyetini 1nci öncelik olarak prensip edinmiş olan firmamız, müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetine de önem vermektedir.  Tüm çalışanlarımızla birlikte aynı değerleri, tutkuyu ve azmi paylaşarak aynı hedefler için var gücümüzle çalışıyoruz. Ekibimizde yer alan yöneticilerimizden kurye ' ye kadar her bir çalışanımız bizim için çok değerlidir. Çünkü bu  işin, bir ekip işi olduğunu biliyoruz.

Bünyemizde bulunun 5 gümrük müşaviri, 12 gümrük müşavir yardımcısı olmak üzere 50 kişilik ekibimizle sizler için gece gündüz çalışmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana tüm ekibimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkemizi benimseyen, alanında uzman ekipden oluşmaktadır. Müşteri temsilciliği uygulamalarımız neticesinde işlemleri hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirerek olabilecek en kısa sürede dosyaları sonuçlandırmaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası haricinde Dilovası, Yalova, Gemlik, Mersin, İzmir de bulunan ekiplerimiz ile geniş bir bölgede hizmet vermekteyiz. 

İyi niyet, adil olma ve açıklık ekibimizle aramızdaki birlikteliğin özünü oluşturmaktadır. Her ne kadar ekipler birden çok kişiden oluşsa da bir bütün olur ve tek bir kişi gibi hareket eder. Aslında bunun sebebi paylaştıkları ortak vizyon ve misyondur. Belirlenen hedefe doğru giden yolda her bireyin birbiriyle özdeşleşmesi bu yolun kısalmasına veya çok daha kolay bir şekilde aşılmasına yardımcı olur. Bundan dolayı başarılı bir iş hayatı için ekip çalışmasının önemi yadsınamaz.