Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Ar-Ge
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET
ANASAYFA / KURUMSAL / Ar-Ge

Ar-Ge

Ar-Ge Yaklaşımımız Ar-Ge Yaklaşımımız Her geçen gün artan rekabet koşullarının yanı sıra artan müşteri beklentileri firmaları daha yenilikçi çözümler üretmeye zorlamaktadır.

Hızla gelişen teknoloji ve onunla birlikte gitgide daha da hızlanan dünyamız, beraberinde yeni bir durumu bizlere getirdi: Sanayi 4.0 Devrimi. Çağın gereksinimlerine uyum sağlayabilmek ve sunduğu kolaylıklardan faydalanabilmek, bu kolaylıkları başka kolaylıklar yaratabilmek için kullanmak sektörde kalıcı olmanın bir şartı haline geldi. Gümrük & Entegre Lojistik olarak bu innovatif gereksinimlerin farkındayız. Müşterilerimize daima en iyisini ve daha iyisini sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Bu nedenle firmamız  pek çok AR-GE projesi üzerine çalışan ve sürekli olarak gelişim içinde olan  bir firma konumunda olup, Blok Zincir (Blockchain), Yapay Zeka (Chatbot), Müşteri Çalışma Portalı, Müşteri ile Entegrasyon vb. gibi projeler olmak üzere pek çok projeyi başarı ile sürdürmektedir.

Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) insan, kültür ve toplumun bilgisinden oluşan bilgi dağarcığının arttırılması ve bu dağarcığın yeni uygulamalar tasarlamak üzere kullanılması için sistematik temelde yürütülen ve firmalara katma değer yaratan çalışmalara verilen addır. Bunun yanında, yeni ürün / süreç geliştirmenin maliyetler üzerinde azaltıcı etki yaratması halinde pazar payı artışlarını da beraberinde getirmesi muhtemeldir. Bu noktada, işletmelerin faaliyetlerini karlı bir şekilde sürdürmek ve mevcut kaynaklarını etkin bir şekilde kullanabilmek için AR-GE çalışmalarına gereksinim elbette büyüktür.

Endüstri 4.0 döneminin içinde olduğumuz bu zaman diliminde , teknolojiyi ne denli iyi uyguladığımızı, iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimize daha fazla değer katmak için her geçen gün yenilikler eklediğimizi paylaşmaktan memnuniyet duyarız.