Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Hizmetlerimiz
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET
ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ / Antrepo/Depolama Hizmeti

Antrepo/Depolama Hizmeti

Antrepo/Depolama HizmetiFirmamız mevcut müşterilerimize hali hazırda sunmakta olduğumuz gümrükleme hizmetlerinin yanı sıra antrepo ve serbest depo ihtiyaçlarına yönelik çözümler de üretmekte ve hizmet vermektedir. Uçtan uca tedarik zincirini tamamlayıcı hizmetlerden biri olan antrepo hizmetlerini serbest depolarla aynı çatı altında sunmaktayız.

Erenköy ve Muratbey gümrüklerine bağlı antrepolarımızda uzman ve deneyimli ekibimiz ile elleçleme ve etiketleme gibi katma değerli antrepo hizmetlerde hızlı ve hatasız hizmet sunmaktayız. Depolama sonrası müşterilerimizin isteği doğrultusunda kapı teslim nakliye hizmetlerini de ayrıca gerçekleştirmekteyiz.

Depolarımızın Özellikleri • Depolarımız, araçların şehir içi trafiğine girmeden rahatça giriş-çıkışın yapıldığı otoban yakınındadır. • 24 saat güvenlik elemanları ve kapalı devre güvenlik kameraları ile kontrol ve kayıt edilir. • Özellikli yangın tertibatı mevcuttur. • Gelişmiş IT alt yapısı • Isıya duyarlı termal yangın tertibatı. • Aynı anda 30 araca yükleme ve boşaltma kapasiteli yükleme rampaları mevcuttur.

ANADOLU YAKASI TUZLA
7.000 m2 Erenköy Gümrüğüne bağlı antrepo TUZLA -10.000 m2 -Serbest depolama

AVRUPA YAKASI ESENYURT 
6.000 m2 Muratbey gümrüğüne bağlı antrepo ESENYURT – 9.500 m2 Serbest depolama