Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Hizmetlerimiz
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET

Raporlama

RaporlamaGelişen piyasalarda artan rekabet ortamında kalıcı olmak ise, bunun en önemli noktası, geçmişin analiz edilerek gelecek için gerekli yol haritalarının çıkarılmasıdır.

Eralkan olarak bu düşünceden yola çıkarak müşterilerinin ihtiyaç duyduğu bilgileri, firmaya özgü raporlamalar ile bu bilgileri firmaya sunmak adına bir uygulama geliştirmiştir. Müşteriden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan raporlar Evrim sistemine kaydedilir, sistem bilgileri, istenmiş tüm kriterlere uygun bir şekilde firmanın talep ettiği zamanlarda firmalara gönderilir.

ONLINE RAPORLAR
Müşterilerimize yapılan tüm işlemlerle ilgili sınırsız raporlama hizmeti sunulmaktadır. Web portal sayesinde 7/24 istenilen tüm raporlar sistemimiz üzerinden alınabilmektedir.

FİRMAYA ÖZEL RAPORLAMA
Ayrıca talep edilmesi durumunda muhtelif formatlarda ( Word, Excel vb.) günlük, haftalık, aylık, 3'er aylık, 6 Aylık veya senelik raporlar da oluşturabilmekte ve müşterilerimize özel raporlamalar sunabilmekteyiz.