Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
Hizmetlerimiz
DAİMA GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET
ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ / Ulus. Havayolu Taşımacılık

Ulus. Havayolu Taşımacılık

Ulus. Havayolu TaşımacılıkHavayolu Taşımacılığı'nda geniş acente ağımız ve uzman ekibimiz ile limandan limana veya kapıdan kapıya tüm ithalat, ihracat ve transit taşımalarınız için ekonomik çözümlerle ve hızlı servislerle hizmet veriyoruz. Transit süresi önemli olduğunda, hava kargo en iyi çözümdür. Küçük boyutlu kargolardan charter uçak yüklemelerine ve tüm Havayolu Taşımacılığı ihtiyaçlarınız için esnek çözümler üretiyoruz. İhracat veya ithalat işlerinizde, evrak tesliminde zaman sorununuz olduğunda veya dağıtım noktası yönetiminde desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Havayolu lojistik hizmetleri konusundaki tüm deneyimimizi, verimliliğinizi artırmak için kullanıyoruz.

En hızlı nakliye yöntemlerinden biri olan hava kargo taşımacılığı ile küçük ya da büyük çaplı tüm transferlerinizin dünyanın en uzak mesafelerine bile kolaylıkla ulaşması için 60'ı aşan ülke ile irtibat halinde çalışıyoruz. Teslimat Tipleri • Ekonomik Teslimat • Express Teslimat • Kapıdan Kapıya Teslimat • Hava Limanından Hava Limanına Teslimat • Soğuk Zincir Taşımaları