LOJİSTİK VE ANTREPO

İç Taşıma ve Nakliyat Sigorta Poliçesi:

Müşterimizin ihtiyaçlarına göre gümrükleme işlemleri tamamlanmış olan ürünlerin en uygun maliyet göz önünde bulundurarak Türkiye’de istedikleri adrese teslimi amaçlı iç taşıma hizmetleri nakliyeci firma aracılığıyla gerçekleştirilir. Ayrıca müşterilerimizin talebi doğrultusunda malın nakliyat sigorta poliçesi tarafınızdan onay alınmak şartıyla düzenlenmesi mümkündür.

Lojistik Yönetim Politikamız:

Müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü ürün, hizmet ve bilgi akışının tedarik zinciri içerisindeki hareketini etkili ve verimli şekilde planlayarak uygulanmasını, taşınmasını, depolanmasını sağlamak ve kontrol altında tutmaktır.

İthalatta lojistik süreci; Satın alma siparişi ile başlayan süreç hammadde, malzeme ve ürünlerin tüketim noktasına ulaştırılması ile biter. İhracatta ise, Sevkiyata ait detay bilgisi ile başlayan süreç sevkiyatın istenilen noktaya ulaştırılması ile bitmektedir.

İç Nakliye Hizmetleri:

Müşterimizin ihtiyaçlarına göre gümrükleme işlemleri tamamlanmış olan ürünlerin en uygun maliyet göz önünde bulundurarak Türkiye’de istedikleri adrese teslimi amaçlı iç taşıma hizmetleri nakliyeci firmalar aracılığıyla gerçekleştirilir. Ayrıca müşterilerimizin talebi doğrultusunda malın nakliyat sigorta poliçesi tarafınızdan onay alınmak şartıyla düzenlenmesi mümkündür.

Antrepo Hizmeti:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yurtdışından sipariş verilmiş olan ürünlerin İstanbul Anadolu yakası veya İstanbul Avrupa Yakasında bulunan yılların deneyimi ile birlikte çalıştığımız antrepolarla daha az maliyetle yüksek kaliteli hizmet verilmesi düşüncesi ile firmalarımıza yol göstericilik yapmaktayız.

Uluslararası Taşımacılık:

Başta Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika olmak üzere dünyanın önemli ticaret noktalarında bulunan acenteler ve çözüm ortaklarımız ile Havayolu, Karayolu ve Denizyolu ile her tür kargo ve proje taşımacılığı faaliyetlerini en uygun maliyet ve hızlı servisi ile kesintisiz olarak sürdürmektedir.